CWA Progresiv

Aplikacje

  • RAPORTY Z SYSTEMÓW: BeSTi@, SJO BeSTi@, FoKa - Raporty tworzone są „na miarę” według Państwa zapotrzebowania i przekazanych wskazówek.
W naszej ofercie mamy również gotowe szblony raportów, które w znaczący sposób ułatwią codzienną pracę w systemie BeSTi@ i pozwolą zaoszczędzić Państwa cenny czas:
Dzięki niemu szybko sprawdzicie Państwo dane zawarte w WPF z aktualnym stanem budżetu po zmianach np. w zakresie dotacji i środków przeznaczonych na cele bieżące, a w najbliższym czasie sprawnie przygotują Państwo tabele do informacji o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej.
Zestaw 1: przydatny przede wszystkim podczas prac nad sprawozdaniem z wykonania budżetu (gotowe załączniki) jak i podczas bieżącej pracy działów finansowych – do przygotowywania zestawień w kontekście gminy i jednostek podległych (zawiera m.in.: wykonanie planu dochodów i wydatki w układzie art. 235 i 236 u.f.p., wykaz dotacji i dotacji udzielanych z budżetu, wykaz inwestycji, fundusz sołecki, przychody i koszty zakładów budżetowych

Zestaw 2: Wykaz dochodów i wydatków (w układzie jak w Zestawie 1) związanych z realizacją zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych ustawami
 
Zestaw 3: Zestaw generujący różnicę w dochodach i wydatkach pomiędzy wybranymi okresami sprawozdawczymi (różnica obrotów) wraz z dynamiką – przydatne np. do szybkiej ewidencji na kontach 901 i 902.
 
Zestaw 4: Zmiany w planie dochodów i wydatków wg Organu JST (Rada/Zarząd) i rodzaju dochodów i wydatków (własne, zlecone…) w wybranym przedziale czasu.

Zestaw 5: Raport generujący plan i wykonanie dochodów z tytułu otrzymanych dotacji celowych w podziale na rodzaje dotacji celowych, wg pełnej klasyfikacji budżetowej.

Zestaw 6: Zestaw raportów generujący planowane wydatki z budżetu JST z tytułu dotacji (wg projektów budżetów i uchwał budżetowych) oraz zmiany w planie dotacji z budżetu JST (wg uchwał i zarządzeń zmieniających budżet), w podziale na dotacje dla jednostek sektora finansów publicznych i jednostek spoza sektora oraz w podziale na wydatki bieżące i majątkowe, typy dotacji (celowe, podmiotowe, przedmiotowe) i wg pełnej klasyfikacji budżetowej.


Aktualności

Nowe dodatki do EAP XML Legislator!
Nowy zestaw narzędzi, który pomoże przygotować uchwałę budżetową, WPF, tabele do sprawozdania z wykonania budżetu do publikacji w Dzienniku Urzędowym. Cena 300 zł!!!
więcej
Pobierz broszurę
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij