CWA Progresiv

Wdrożenia, audyt

WDROŻENIA

Na zlecenie przeprowadzamy wdrożenia m. in. systemów informatycznych. Przykładem najpopularniejszego obecnie wdrożenia w JST jest wdrożenie systemu sprawozdawczości jednostek organizacyjnych SJO BeSTi@, które polega na instalacji i konfiguracji systemu na każdym stanowisku wskazanym przez Klienta oraz kompleksowym szkoleniu dla wszystkich pracowników, którzy będą mieli z nim styczność. Istnieje także możliwość szkolenia powdrożeniowego, które odbywa się ok. 2 tygodnie po samym wdrożeniu. Przez ten czas użytkownicy systemu mogą zbierać uwagi i pytania po to, aby móc przedyskutować je z trenerem podczas spotkania.

Więcej o naszej ofercie wdrożeń można dowiedzieć się na stronie: www.progresiv.cwa.pl


AUDYT

DORADZTWO I KONSULTACJE
  • Doradztwo i konsultacje - ofertę kierujemy do wszystkich szukających profesjonalnych rozwiązań prawnych, finansowych czy administracyjnych. Oferujemy m.in. usługi doradcze w zakresie kompleksowej i wycinkowej informatyzacji urzędów.

Aktualności

Nowe dodatki do EAP XML Legislator!
Nowy zestaw narzędzi, który pomoże przygotować uchwałę budżetową, WPF, tabele do sprawozdania z wykonania budżetu do publikacji w Dzienniku Urzędowym. Cena 300 zł!!!
więcej
Pobierz broszurę
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij