CWA Progresiv

O nas

CWA Pro Publico kieruje swoje produkty do jednostek sektora publicznego. W ciągu ostatnich ośmiu lat udało nam się przygotować spójną i atrakcyjną ofertę szkoleniowo-doradczą, obejmującą kluczowe obszary merytoryczne funkcjonowania administracji samorządowej i centralnej. Szkolenia w obszarze finansów publicznych, stosowania prawa, zarządzania instytucją czy rozwoju kadr, choć dotyczą zróżnicowanych zagadnień i grup docelowych, łączy takie ukierunkowanie ich programu, by organizację urzędu traktować jako współzależny zespół ludzi i kompetencji, którego celem jest świadczenie wysokiej jakości usług publicznych.

Dlatego też koncentrujemy się na dostarczeniu klientowi pełnego pakietu usług związanych z transferem wiedzy wpływającej na jakość funkcjonowania organizacji, biorąc przy tym pod uwagę zmieniające się otoczenie prawne, stałe doskonalenie metod i środków dydaktycznych a także możliwości, jakie daje rozwój e-administracji.  Wybierając współpracę z CWA Pro Publico otrzymujecie Państwo gwarancję:
  • Spotkania się z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie.
  • Wykorzystania nowoczesnych form kształcenia, ralizacji zajęć i usług post-szkoleniowych.
  • Uniwersalności oferty, która obejmuje kluczowe obszary działania instytucji.
  • Oceny wpływu usług szkoleniowych na podniesienie jakości funkcjonowania organizacji.
  • Dostosowania programu szkoleń do przyjętego modelu zarządzania.
Oferta Grupy szkoleniowo-doradczej CWA skierowana jest do instytucji i firm zainteresowanych wzmacnianiem swojego potencjału poprzez rozwijanie umiejętności ludzi tworzących organizację oraz wykorzystanie najlepszych praktyk zarządzania. Trenerów, doradców i konsultantów CWA łączy pasja dzielenia się swoją wiedzą oraz wykorzystania do jej przekazywania innowacyjnych metod i środków przekazu. Dlatego też nasze usługi są związane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych i posługują się tymi technologiami jako narzędziem służącym rozwojowi klientów.

Dwa filary tworzące Grupę to CWA Pro Publico i CWA Progresiv. W ramach CWA Pro Publico realizujemy projekty szkoleniowe i doradcze dla jednostek sektora publicznego. CWA Progresiv jest natomiast marką oferującą naszym klientom pakiet usług związanych z efektywnym wykorzystaniem technologii informacyjnych w zarządzaniu organizacją. Dotychczas mieliśmy przyjemność współpracować z ponad 30 tysiącami osób i instytucji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualności

Nowe dodatki do EAP XML Legislator!
Nowy zestaw narzędzi, który pomoże przygotować uchwałę budżetową, WPF, tabele do sprawozdania z wykonania budżetu do publikacji w Dzienniku Urzędowym. Cena 300 zł!!!
więcej
Pobierz broszurę
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij